Chróm a Nerez

Nano náter pre Chróm a Nerez chráni nerezové povrchy pred škvrnami, mastnotou a baktériami. Digestory, drezy, vnútorné i vonkajšie madlá, vysoko kvalitný oceľový nábytok a omnoho viac, je možné trvalo ochrániť proti otravnej nečistote.

Ochranný nano náter pre Chróm a Nerez je vhodný pre všetky typy ušľachtilej ocele, ako sú pulty z nerezovej ocele, zábradlia, obklady, kľučky dverí atď. Je zvlášť vhodný pre reštauračné kuchyne, ale aj pre bary vyrobené z nerezovej ocele alebo armatúry v sociálnych zariadeniach.

VÝHODY:

  • Významne znižuje dobu čistenia
  • Znižuje používanie čistiacich prostriedkov až o 90%
  • Škvrny a nečistoty možno ľahko odstrániť vodou alebo vlhkou handričkou
  • Udržuje nerezové konštrukcie a leštený nerez
  • Dlhodobá ochrana povrchu proti vode, nečistotám, mastnote a odtlačkom prstov
  • Trvanlivosť min 2 roky v závislosti na mechanickom a chemickom namáhaní

TRVANLIVOSŤ:

Životnosť impregnácie je závislá od mnohých faktorov, ako sú čistiace prostriedky, intervaly čistenia a mechanická námaha. Chemické látky, ako sú tenzidy na umývanie riadu a mydlá, majú vplyv na životnosť!

  • Nerezový nábytok: 2 +
  • Chrómové vodné batérie: 2 +
  • Nerezové umývadlo: 2 +

APLIKÁCIE:

Nerezová kuchyňa

Čistenie kuchyne je ťažká práca. Škvrny a nečistoty musia byť stále odstraňované. Patrí medzi ne mastnota, odtlačky prstov a zaschnuté zvyšky jedla a potravín. Musia byť starostlivo odstránené a povrch vyleštený. Nano ochrana na Chróm a Nerez robí čistenie oveľa jednoduchším. Po aplikácii dostanete optimálnu ochranu proti všetkým formám nečistôt a baktériám. Takmer všetko sa dá odstrániť len vlhkou handričkou.  Okrem úspor chemických a agresívnych čistiacich prostriedkov, výrazne ušetríte aj čas a úsilie.

Nerezový nábytok

Kusy nábytku z nerezovej ocele sú lapače nečistôt a veľmi ťažko sa čistia. Odtlačky prstov a prach sú ich častým obrazom. Nano náter ochráni každý takýto kus nábytku takým spôsobom, že ďalšie čistenie je možné vykonať ľahko a so zlomkom času.

Chrómové lampy a kľučky

Aj malé domáce chrómové veci a spotrebiče sa musia čistiť v pravidelných intervaloch. Za účelom zníženia času a náročnosti pri ich čistení, odporúčame použiť nano ochranu pre Chróm a Nerez.

Hudobné nástroje

Všetky kapely a muzikanti hrajúci na hudobné nástroje chcú, aby ich nástroje vyzerali ako nové tak dlho, ako je to možné. Pôvodný lesk je obzvlášť dôležitý pre nástroje, ktoré sú často používané pri oslavách a slávnostiach, kde sa mnohý ľudia na ne dívajú. Nano ochrana na Chróm a Nerez zachováva ich pôvodný lesk a chráni pred nečistotami.