Hotely/Reštaurácie

 

Táto neviditeľná ochrana mení všetko čo ste do teraz považovali pri povrchoch materiálov za samozrejmosť. Komerčné možnosti využitia nanotechnológie pre hotely, reštaurácie a rezorty neboli predtým nikdy väčšie.

Každý hotel, reštaurácia alebo rezort pomocou týchto funkčných povrchov odpudzujúcich tekutiny a nečistoty, môžu okamžite profitovať na znížení prevádzkových nákladov na údržbu a zvýšiť estetickú kvalitu vo svojich zariadeniach.

Nano ochrana ponúka mnoho výhod pre materiály v interiéri alebo exteriéri, bez zmeny štruktúry, farby a funkcie povrchu.

VÝHODY:

  • Lotosový efekt
  • Easy-To-Clean
  • Antibakteriálne vlastnosti
  • Ochrana pred vodným kameňom
  • Biologicky odbúrateľné
  • Zdraviu neškodné

Sklo / Keramika / Kov / Drevo / Plast / Kameň / Betón / Koža

Umývadlá, obklady, okná, sprchové kúty, zrkadlá, toalety, bazény, to všetko dokážete vďaka vlastnosti Easy-To-Clean vyčistiť iba použitím vody a handričky. Povrchy sú navyše antibakteriálne. Všetky agresívne chemikálie už nie sú viac potrebné. Dlažby, steny, chodníky i strechy budú špinu lepšie odpudzovať.

Hotely, reštaurácie a rezorty čelia v dôsledku recesií vážnemu zníženiu obsadenosti a mnohým novým výzvam. Každý manažér by si mal preto kontrolovať svoje náklady do najmenších detailov. Mal by nájsť spôsoby ako ušetriť peniaze, bez toho aby sa znížila kvalita ubytovania a služieb, ktoré poskytuje. Upratovacie služby predstavujú jednu z hlavných nákladov pre takéto prevádzky a je tu aj veľký priestor kde ste možno vďaka nano ochrane ušetriť nielen financie. 

Špina a škvrny patria medzi najväčšie problémy, pretože majú priamy vplyv na celkový vzhľad a ovplyvňujú mienku zákazníkov. Preto tieto zariadenia vynakladajú obrovské nároky na čistotu a hygienu. Pre manažéra je to každodenná výzva, ktorý stojí veľké úsilie a nemalé finančné prostriedky na klasické chemické čistiace prostriedky. Nano ochrana neobsahuje žiadne silikóny, teflóny ani oleje. To znamená, že je úplne zdraviu neškodná.

Nano ochrana povrchov umožňuje tomuto sektoru výrazne znížiť čas a námahu na čistenie a zvýšiť životnosť materiálov, prostredníctvom lotosového efektu. Na čistenie rôznych povrchov, ako je drevo, kameň, keramika, sklo atď. budete potrebovať iba vodu. Povrchy sú chránené pred škvrnami, tekutiny nemôžu preniknúť cez ochranu a životnosť materiálov sa tak výrazne zvýši.

Hotely, reštaurácie a rezorty dokážu takto výrazne zredukovať nečistoty a generovať úspory tým, že nepoužívajú chemické prostriedky, predlžujú životnosť materiálov a preto môžu znížiť v prípade potreby i počty svojich zamestnancov. Získaním "zeleného" charakteru prevádzky, zlepšia aj hodnotenia ich zákazníkov.