NanoPena-Original

NanoPena-Original od spoločnosti Nano Service SK, s.r.o. je multifunkčný ochranný čistič – univerzálny čistiaci a impregnačný prostriedok pre hladké a nesavé povrchy. NanoPena zároveň s aktívnym vyčistením dodá povrchu na niekoľko mesiacov aj účinnú ochranu pred znečistením a vysoký lesk. Tento originálny produkt na báze nenotechnológie je špičkovým predstaviteľom novo sa formujúcej generácie ,,inteligentných,, čistiacich prostriedkov, ktorých prednosťou je predovšetkým schopnosť znížiť nároky na pracnosť čistenia o tri štvrtiny !

NanPena aktívne spolupracuje pri čistení tým, že prenikne i tými najnepatrnejšími nerovnosťami ošetreného povrchu, do ktorých sa obvykle čistiace prostriedky nemajú schopnosť preniknúť. Na vyčistenom povrchu behom nasledujúcich dvadsiatich minút, samostatne vytvorí ochrannú, neviditeľnú a antibakteriálnu nano-vrstvu, ktorá zanechá na ošetrenej ploche na dobu štyroch až šiestich mesiacov zvýšenú odolnosť, veľmi jednoduché čistenie a v prvých týždňoch i vysoký lesk, hladkosť atď. Pre ďalšie čistenie povrchu, ktorý už bol ošetrený NanoPenou, nie je potrebná žiadna chémia, postačí iba obyčajná voda. Pracnosť čistenia sa zmenší až na štvrtinu doposiaľ bežne potrebného času. Ošetrený povrch sa vďaka nano impregnácii menej špiní, neumastí sa a vyzerá stále skvele. NanoPena na rozdiel od bežných prostriedkov, neobsahuje žiadny škodlivý silikón, teflón, vosky ani oleje. Ochrana je ekologicky odbúrateľná.

Využitím NanoPeny pri profesionálnom čistení hotelových priestorov, obchodov, verejných priestorov, zdravotníctva či spoločnom stravovaní, sa dá dosiahnuť výrazných úspor vďaka absencií výdajov za bežnú čistiacu chémiu a predovšetkým markantným znížením časových nárokov na pracovnú silu. NanoPena je tak skvelým pomocníkom pre domáce čistenie, pretože potrebu nekonečného čistenia lesklých plôch zredukuje iba na dve čistenia s použitím NanoPeny behom roka a medzi nimi iba občasné, veľmi jednoduché preleštenie bez chémie a s nízkymi nárokmi na vynaložený čas. Výsledky čistenia sú i napriek minimálnej časove náročnosti trvalo brilantné. Pre ilustráciu môžeme vybrať z množstva oblastí využitia: 

  • Nerezové plochy
  • Sklenené plochy
  • Kuchynské linky
  • Kabíny moderných výťahov z nerezu, skla a zrkadiel
  • Autolak a lakované povrchy
  • Zrkadlá
  • Kovové hudobné nástroje
  • Leštené kovy
  • A mnoho ďalších hladkých a nesavých povrchov, od ktorých žiadate ľahko udržateľnou čistotou a leskom

NanoPenu-Original si môžete objednať na stránke www.nanopena.sk.

Tam nájdete aj ďalšie informácie o tomto produkte.

Rady, tipy a návody na použitie NanoPeny-Original hľadajte na Facebook/NanoPena-Original. 

web analytics