Plast

Ochrana pre Plasty je náter na báze nanotechnológie. Tá poskytuje jednoduchý čistiaci efekt pre syntetické povrchy. Ochranná náter vytvára tenký, neviditeľný film, ktorý znižuje zachytávanie nečistôt a iných cudzích látok. Odpudzuje vodu.

 VÝHODY:

  • Jednoduché zmytie nečistôt (vrátane tukov a oleja) s vodou
  • Dlhotrvajúca ochrana proti vode, nečistotám, tukom a olejom
  • Ochrana pre všetky syntetické materiály

 TRVANLIVOSŤ:

Životnosť ochrany je závislá na niekoľkých faktoroch, ako sú čistiace prostriedky, frekvencia intervalov čistenia a mechanické namáhanie. Povrchovo aktívne látky v čistiacich prostriedkoch, silné mechanické opotrebovanie a mydlá ovplyvňujú trvanlivosť!

  • Okenné rámy: 2 +
  • Záhradný nábytok: 2 +
  • Sprchové kúty: 2 +
  • Helmy a štíty: 2 +

 APLIKÁCIE:

Sprchový kút z plastu

Menej čistenia pre tých, ktorí nemajú radi čistenie. Vodný kameň a zvyšky po sprchovaní môžu byť jednoducho zmyté vodou. Používanie chemických čistiacich prostriedkov už nebude takmer vôbec nutné.

Okenné rámy

Okná sa musia vždy čistiť, pretože sú vystavené dažďu, snehu a prachu. Okenné rámy často priťahujú špinu, ktorá sa veľmi ťažko odstraňuje keď sa prichytí k rámu. Ochranný náter bol vyvinutý tak, že nečistoty ostanú len na povrchu a môžu sa jednoducho zotrieť handrou alebo zmyť vodou.

Prilby a helmy

Riešenie pre každého motocyklistu. Zlé počasie už nebude nútiť motocyklistov zastaviť, z dôvodu zníženej viditeľnosti cez helmu, čo značne znižuje bezpečnosť cestnej premávky. S nano ochranou pre Plasty sa voda jednoducho vo vetre odrazí. Prichytený hmyz je možné jednoducho zotrieť z vlhkou handričkou.

Ochranné štíty motocyklov

Veľký čelný štít chráni motocyklistu pred dažďom a hmyzom. Špina a hmyz sa musí neustále odstraňovať. Ak použijete nano ochranu, dážď sám často odstráni tieto nečistoty. Zostávajúci hmyz a špinu možno odstrániť vlhkou handričkou.

Záhradný nábytok

Počas leta sa mach a pleseň hromadí na záhradnom nábytku zo syntetického materiálu. Na slnku sa machy a plesne vpaľujú do plastov. Z tohto dôsledku sa na ich odstránenie používajú vysokotlakové čistiace prostriedky alebo agresívne čistiace prostriedky. Tomu sa dá zabrániť našim nano náterom na Plasty. Mach, špina a iné nečistoty sa viac už na povrchu neudržia.

web analytics