Podlahy a Betón

Ochrana pre Podlahy a Betón na báze nanotechnológie je odolná proti špine a oderom. Nanoštrukturované nátery predstavujú podstatne dlhšiu životnosť ochrany. Náter chráni povrch pred hlinou a pôdou, ako ja proti znečisteniu v dôsledku mokrého lístia, oleja a potravín.

Ak hľadáte neviditeľný a multifunkčný impregnátor pre všetky povrchy ako napríklad cement, betón alebo fasády domov, potom je nano ochrana pre Podlahy & Savé materiály tá najlepšia možnosť. Dlhotrvácna a neviditeľná ochrana odpudzuje nečistoty, je UV stabilná a vhodná pre všetky savé povrchy,

Nano náter neobsahuje silikón, vosk ani olej. Priedušnosť nie je v žiadnom prípade ohrozená. Ochránené povrchy poskytujú ochranu pred znečistením po dobu 10 a viac rokov. 

VÝHODY:

 • Olej nemôže preniknúť do betónu alebo dlažby
 • Trvanlivosť viac ako 10 rokov v závislosti na mechanickom namáhaní
 • Bez nutnosti použiť chemické a abrazívne prostriedky
 • Dlhá ochrana proti baktériám a plesniam
 • Ošetrené plochy možno ľahko očistiť vodou
 • Dlhodobá ochrana proti znečisteniu a blate
 • Úspora času a nákladov na čistenie
 • Žiadne vizuálne zmeny

TRVANLIVOSŤ:

Životnosť náteru závisí od mnohých faktoroch, ako je napríklad frekvencia čistenia a mechanické odieranie. Daná trvanlivosť je určená na základe bežnej mechanickej opotrebovanosti a stredoeurópskych poveternostných podmienkach.

 • Pieskovec a Pórobetón: 10 +
 • Prírodný kameň a neošetrený mramor: 6 až 10 rokov
 • Krytiny a Dlaždice: 6 až 10 rokov
 • Betón: 10 +

APLIKÁCIE:

Príjazdové cesty

Ideálne pre všetky príjazdové cesty a parkoviská. Impregnáciou betónu dosiahnete výrazné zníženie gumových oderov a machov a to najmä v prípade rušných ciest a ulíc. Všetky nečistoty môžu byť ľahko odstránené iba vodou.

Poľnohospodárstvo

Chovné farmy majú často problém s čistotou a starostlivosťou o stajne. Proces čistenia sa výrazne zjednoduší a zkráti pomocou nano ochrany na Podlahy & Savé materiály. Zvieracie výkaly môžu byť ľahko odstránené iba vodou. Dokonca aj baktérie nemôžu preniknúť do povrchu.

Garáže

Všetci majitelia garáži sú si vedomí problému ropných škvŕn a gumových oderov. Akonáhle tieto nečistoty preniknú do podkladu, je veľmi ťažké - ak vôbec – sa ich zbaviť. Použitím nano ochrany sa dá tomuto problému predísť. Špina, olej a mastnota už nemôže preniknúť do podlahy garáže. Všetci klienti, ktorí navštívia garáž, ju nájdu v perfektnom stave.

Výrobné a továrenské haly

Steny mnohých tovární sú pokryté mastnotou a škvrnami nečistôt. To je vždy na obtiaž, ale nano impregnácia stien zabezpečí, že každá špina môže byť zmytá iba vodou.

Pomníky, sochy a neošetrené kamene

Pri návšteve cintorínov možno často pozorovať, že už po niekoľkých rokoch, sa začínajú náhrobky zafarbovať. Mach, peľ, prach a špina sa pomaly dostávajú do náhrobku. Nano ochrana je ideálna aby tomu zabránila. Dážď pomáha zmyť všetky usadeniny nečistôt a špiny. Všetky znečisťujúce látky ostávajú na povrchu a neprenikajú do kameňa, ktorý zostáva priedušný.